Sostinės klubas išvykoje 90:76 (18:19, 19:20, 23:16, 30:21) įrodė pranašumą prieš Viurcburgo „s.Oliver“ ekipą.

M. Grigonis nugalėtojų gretose buvo vienas naudingiausiųjų. Per 21 minutę gynėjas pelnė 14 taškų (0/2 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 6 kamuolius, 1 kamuolį perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Pralaimėtojams Vytenis Lipkevičius per 16 minučių surinko 5 taškus (1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), 1 atkovotą kamuolį ir 1 rezultatyvų perdavimą. Vos 2 minutes žaidęs Osvaldas Olisevičius pelnė 3 taškus (1/1 tritaškiai).

Sėkmingai šeštadienį rungtyniavo Evaldas Kairys, tačiau jo pastangų nepakako Stambulo „Buyukcekmece“ (3-6) klubui, kuris 57:75 (15:15, 20:17, 12:22, 10:21) buvo sutriuškintas to paties miesto „Daruššafaka“ ekipos.

Lietuvos rinktinės aukštaūgis ant parketo praleido 20 minučių, per kurias į varžovų krepšį jis įmetė 11 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/4 baudos) bei atkovojo 7 atšokusius kamuolius.