Penkta vieta. Arno Butkevičiaus šokis su kamuoliu. Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas savo aikštės pusėje perima kamuolį, persimeta jį per nugarą, taip suklaidindamas varžovą, o ataką užbaigia gražiu metimu iš po krepšio.

Ketvirta vieta. Žaibiška Panevėžio „Lietkabelio” ataka, kurios smaigalyje atsidūrė Gintaras Leonavičius. Iš Panevėžio kilęs gynėjas viena ranka kala kamuolį į krepšį. „Nevėžiui” atstovaujantis Vaidotas Volkus šioje situacijoje buvo bejėgis.

Trečia vieta. Evaldas Žabas atlieka reidą palei galinę liniją, iškiša gražų perdavimą Nikita Balašovui, kuris ataką vainikuoja įspūdingu dėjimu per „Lietuvos ryto” vidurio puolėją Artūrą Gudaitį.

Antra vieta. Prancūziška juvelyrika. Leo Westermannas nežiūrėdamas atlieka perdavimą įkertančiam po krepšiu Antanui Kavaliauskui, o pastarasis krepšį sudrebina dėjimu.

Pirma vieta. Fantastiška „Lietuvos ryto” greita ataka. Vilniečiai perima kamuolį savo aikštės pusėje, greit nurūksta į priekį ir ataką užbaigia kombinacija „žemė-oras“. Corey Fisheris pakabina kamuolį virš lanko Rokui Giedraičiui, kuris dviem rankom sugrūda jį į krepšį.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją