Lietuvių trenerių štabo vadovaujama katalonų komanda pasiekė antrą pergalę, Gran Kanarijos ekipai – tai pirma nesėkmė.

Kai švieslentėje „Barcelonos“ pranašumas ketvirto kėlinio viduryje nebekėlė jokių abejonių, į aikštę Š. Jasikevičius išleido ir Roką Jokubaitį.

Lietuvis iš viso žaidė paskutines 6 min., pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baud.) bei spėjo atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Keturiais tritaškiais iš eilės mačą pradėję svečiai jau pirmomis minutėmis atitrūko 12:2, o po Pierre'o Oriolos tikslaus dvitaškio pirmavo 23:7. Trijų minučių atkarpą 10:0 laimėję šeimininkai apkarpė savo deficitą (17:23).

Antrame kėlinyje „Barcelona“ neleido šeimininkams priartėti, vėl nutolo dviženkle persvara ir po pirmosios mačo pusės pirmavo 41:26.

Nors po pertraukos sužaidus 4 min. „Gran Canaria“ vėl kiek priartėjo (35:43), N. Calatheso ir N. Mirotičiaus taškai vėl leido svečiams atitrūkti saugesniu atstumu (35:50).

Trečio ketvirčio pabaigoje komandas jau skyrė 20 taškų, o ketvirtame kėlinyje Š. Jasikevičius daugiau progų suteikė atsarginiams krepšininkams.

„Svarbu nesuteikti varžovams pasitikėjimo savo jėgomis. Tą padaryti mums pavyko, sužaidėme geras rungtynes. Iš esmės buvo vos keletas momentų, kai gynyba sušlubavo – likusį laiką darbu savoje aikštės pusėje esu patenkintas. ACB lygoje laimėti niekada nėra lengva, ypač žaidžiant išvykoje, todėl šis rezultatas tikrai yra geras“, – pripažino Š. Jasikevičius.

Svečiai puikiai pataikė iš toli (13/26, 50 proc., „Gran Canaria“ – 8/24, 33 proc.), taip pat tiksliau metė dvitaškius (16/28 (57 proc., „Gran Canaria“ – 16/40, 40 proc.) bei laimėjo kovą „po lenta“ (42 – 25).

„Gran Canaria“: Dylanas Ennis 13, Artiom Pustoviy 11, J Slaughter 10, Miquel Salvo 8 taškai.

„Barcelona“: Nikola Mirotič 14 (16 atkov.kam., 4 rez. perd., 36 naud. balai), Cory Higginsas ir Kyle Kuric po 13, Brandon Davies 8 (8 atkov. kam.) ir Nick Calathes po 8, Nigel Hayes 7, (...), Rokas Jokubaitis 3 taškai.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Naująjį Ispanijos krepšinio čempionatą lietuviškoji „Barcelona“ pradėjo praėjusį sekmadienį, iškovojo pergalę 85:78 (26:14, 16:14, 16:30, 27:20) prieš Mursijos UCAM krepšininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)