Arnoldo Kulbokos atstovaujame komanda svečiuose 92:97 (30:23, 17:23, 23:21, 22:30) neatsilaikė prieš Salonikų PAOK (4-2), nors ketvirto kėlinio pradžioje dar pirmavo 5 taškais.

Rezultatyviausias ne tik „Promitheas“ klube, bet ir apskritai rungtynių žaidėjas buvo būtent A. Kulboka.

Puolėjas iš Lietuvos per 34 minutes sumetė 22 taškus (2/4 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 3/3 baudos) ir sugriebė 4 atšokusius kamuolius.

Lietuviai gerai talkino amerikietis Joe Youngas, pridėjęs 21 tašką.

PAOK į priekį vedė Jalenas Riley su 21 ir Yannickas Franke su 18 taškų.

Savo ruožtu Atėnų „Panathinaikos“ (4-1) taip pat išvykoje 99:82 (27:19, 30:19, 19:21, 23:23) pranoko Kardicos ASK (1-4) kolektyvą.

Artūras Gudaitis per 18 min. surinko 10 taškų (3/3 dvitaškiai, 4/4 baudos), 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 2 blokus bei 1 rezultatyvų perdavimą.

Marius Grigonis dėl nugaros skausmų nežaidė.

20 taškų nugalėtojams parūpino Georgios Papagiannis (10/10 dvitaškių), 17 – Parisas Lee (5 rez. Perd.).