„Panathinaikos” namuose 89:80 (30:24, 19:25, 27:10, 13:21) įveikė Atėnų „Peristeri“ ir pusfinalio serijoje iki trijų pergalių dabar pirmauja 2:1.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 27 d.

M. Grigonis nugalėtojams per 31 minutę pelnė 20 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, atliko du rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

Gynėjas buvo rezultatyviausias „Panathinaikos” gretose.

Kitas lietuvis Artūras Gudaitis per 23 minutes prie pergalės pridėjo 8 taškus (4/7 dvit.), tris atkovotus kamuolius ir bloką, bet rungtynių nebaigė dėl penkių asmeninių pražangų.

Kitame pusfinalyje varžosi Pirėjo „Olympiakos” ir Salonikų PAOK. Serijoje Pirėjo ekipa pirmauja 1:0.

„Panathinaikos”: M. Grigonis 20, P. Lee ir M. Ponitka po 16.

„Peristeri”: S. Francisco 19 (9 rez. perd.), M. Denmonas 13, D. Moraitis 12.