Rungtynes geriau pradėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda (5:0), tačiau latvės netrukus perėmė iniciatyvą. Po penkių iš eilės Š. Povilionytės taškų vilnietės vėl išsiveržė į priekį (11:9), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė viešnios iš Latvijos - 12:16.

Antrojo kėlinio pradžioje taškus puolime sparčiai pradėjusi rinkti Gintarė Petronytė padėjo Vilniaus klubui išsiveržti į priekį (26:18). Ketvirčio pabaigoje skirtumas šiek tiek sumažėjo (35:32).

Trečią kėlinį latvės pradėjo spurtu 6:0, tačiau „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa netrukus rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė - 41:40. Trečiojo kėlinio viduryje pirmavo tiek viena, tiek kita komanda. Kėlinys baigėsi trim taškais pirmaujant Vilniaus ekipai - 55:52.

Ketvirto kėlinio pradžioje po Kristinos Vengrytės dvitaškio „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa išsiveržė į priekį septyniais taškais (61:54). Bet tada „TTT-Riga“ žaidėjos spurtavo 16:4 ir ėmė pačios pirmauti - 70:65. Likus dviems minutės po Santos Dreimanės tritaškio skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų - 70:72, bet latvęs pataikė tolimą metimą - 71:77. Likus mažiau nei pusei minutės skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų, o latvės stojo mesti baudos metimų. Nors abu skriejo pro šalį, tačiau kamuolį atkovojo viešnių ekipa ir šventė pergalę 79:75.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandoje debiutavusi Gintarė Petronytė per 32 minutes pelnė 24 taškus (5/10 dvitaškiai, 14/15 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 varžovių metimus.

„Pritrūko susižaidimo. Dalyvavau tik vienoje treniruotėje, o jau žaidžiau daug laiko. Dar nepažįstu visų žaidėjų, trūko susišnekėjimo aikštėje, - po mačo teigė rezultatyviausia rungtynių žaidėja G. Petronytė. - Padarėme daug klaidų, praleidome daug tolimų metimų. Pritrūko atkovotų kamuolių. Manau, toliau bus geriau. Man visada malonu žaisti Lietuvoje“.

Sigita Galdikaitė įmetė 12 taškų, Šarūnė Povilionytė 11, Sakellie Daniels 9 (10 rez. per., 8 kld.), Santa Dreimanė 8.