Lietuvio klubas išvykoje 124:111 (38:31, 32:33, 22:15, 32:32) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (11-4), kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas namų arenoje.

D. Sabonis per 39 minutes pelnė 15 taškų (7/14 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo tris metimus, perėmė du kamuolius, dukart suklydo ir mačo nebaigė dėl išnaudoto pražangų limito.

Ketvirtame kėlinyje po pelnytų taškų iš po krepšio D. Sabonis sušuko „jis nuolat vaidina“ – šie žodžiai buvo skirti R. Gobertui, minėtame epizode kritusiam ant žemės.

„Kings“ prieš varžovus nepirmavo vos minutę, nors šie trečiojo kėlinio pradžioje ir buvo pavojingai priartėję iki 70:72. Vis tik šiame ketvirtyje šeimininkai sukrapštė vos 15 taškų, pataikydami 5 metimus iš 20 ir Sakramento ekipa susikrovė 13 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Su šia pergale „Kings“ nutraukė dviejų nesėkmių seriją, kurias patyrė prieš Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“.

Sakramento komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 58-42 ir realizavo 17 tritaškių iš 35. Į priekį ekipą tempęs De’Aronas Foxas pelnė 36 taškus (11/25 dvit., 3/7 trit., 5/6 baud.), atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Kings“: D. Foxas 36 (12 rez. perd.), H. Barnesas 18, M. Monkas 17, D. Sabonis 15 (11 atk. kam.), K. Huerteris ir K. Edwardsas po 10.

„Timberwolves“: A. Edwardsas 35, K. Townsas 27 (11 atk. kam.), R. Gobertas 12 (11 atk. kam.), T. Brownas Jr. 10.