Visų pirma „Žalgiris TV“ laidų vedėja Eglė Jurgaitytė kalbino sausakimšai „Žalgirio“ areną užpildžiusius gerbėjus ir klausė, ko šie palinkėtų mėgstamiausiems savo žalgiriečiams.

Į „Žalgiris Backstage“ filmavimo grupės ir E. Jurgaitytės akiratį rungtynių metu pateko ir WBA bokso pasaulio čempionas Eimantas Stanionis.

„Viskas yra gražu – visą gyvenimą tai buvo mano svajonė. Laimėjus galvoje vyksta chaosas, viskas lyg filme. Neįmanoma to papasakoti. Vėliau sulaukiau labai daug dėmesio“, – apie pasaulio bokso čempiono titulą pasakojo kaunietis.

Boksininkas atskleidė, kad vieną dieną savo kovą norėtų surengti ir pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje.

„Žmonių palaikymas yra labai svarbus, tai labai motyvuoja, ypač tada, kai kovoji savo mieste ar šalyje. Tikiuosi, kad vieną dieną sukovosiu ir čia. Norėčiau tą padaryti tokioje atmosferoje“, – vylėsi E. Stanionis.

Beje, jau pirmoje 2023-ųjų dalyje Lietuvos kovinio sporto žvaigždės laukia pasaulio čempiono titulo gynybos kova su Vergilu Ortizu.

„Kad gaučiau šią kovą turėjau labai ilgai laukti. Nėra lengva, kadangi norėčiau kovoti kas tris mėnesius, bet stipriai ruošiuosi ir noriu laimėti“, – užbaigė „Žalgirio“ arenos svečias.

Svečio teisėmis į „Žalgirio“ areną penktadienio vakarą su Miuncheno komanda grįžo ir buvęs žalgirietis Nielsas Giffey'us.

„Sugrįžimas buvo smagus, nors ir nelaimėjome. Tai buvo įdomios rungtynės, fantastiška atmosfera, puikūs gerbėjai. Linkiu komandai sėkmės, ypač Lietuvos lygoje, kadangi Eurolygoje mes varžomės“, – linkėjimus siuntė vokietis.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės