R. Giedraitis sekmadienio dvikovoje per 33 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus. Toks pasirodymas garantavo lietuviui ACB lygos turo MVP apdovanojimą.

Tadas Sedekerskis nugalėtojams per 15 minučių surinko 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Puolėjo pasirodymas įvertintas 6 naudingumo balais.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai taip pat rungtyniavo lietuviai. Laurynas Beliauskas per 22 minutes pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 2/6 trit., 5/7 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 11 naudingumo balų.

Nuo tautiečio neatsiliko Laurynas Birutis, kuris į „Baskonia“ krepšį per 20 minučių įmetė 14 taškų (6/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir taip pat surinko 11 naudingumo balų.

Šią savaitę Duško Ivanovičiaus auklėtiniai medžios pirmąją pergalę šį sezoną Eurolygoje. Tam „Baskonia“ turės net du šūvius – spalio 12 dieną žais namie su Atėnų „Panathinaikos“, o spalio 14 dieną – išvykoje su Berlyno ALBA.

Pirmąsias Eurolygos rungtynes Vitorijos ekipa 50:75 pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkams, o antrose 64:78 neprilygo Milano „Armani“ ekipai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)