Puikiai mačą pradėję svečiai iš Berlyno per pirmas tris su puse minutės atitrūko 11:0, tačiau šeimininkai iki ketvirčio pabaigos pavijo ALBA krepšininkus, kurie po pirmų 10 minučių pirmavo tik tašku – 18:17.

Antrame kėlinyje strigę svečiai pralaimėjo penkių minučių atkarpą 2:13, po kurios jau Valensijos ekipa atitrūko dviženkle persvara – 30:20.

Puikiai prieš ilgąją pertrauką žaidę ispanai tik didino persvarą (46:31), o po pirmosios mačo pusės turėjo 13-os taškų pranašumą (46:33).

Trečiame kėlinyje įsibėgėję „Valencia Basket“ krepšininkai ruošė dirvą pergalei: besibaigiant ketvirčiui šeimininkų pranašumas siekė jau 20 taškų (61:41).

Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai pirmavo 63:44. Ketvirto kėlinio pradžioje tempo nemažinę šeimininkai jau užuodė pergalę – likus žaisti daugiau nei pusę ketvirčio pirmavo net 74:51.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Rokas Giedraitis, per 27 min. pelnęs 19 taškų (2/3 dvit., 5/6 trit.), taip pat atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo, 4 sykius prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Pirmąsias rungtynes Valensijoje šeimininkai laimėjo 89:75, o antrose „Alba“ namuose po pratęsimo 95:92 atsirevanšavo varžovams.

„Valencia“: Mattas Thomasas 19 (5/7 trit.), Fernando San Emeterio ir Bojanas Dubljevičius (8 atk. kam.) po 18, Willas Thomasas 15 taškų.

ALBA: Rokas Giedraitis 19 (2/3 dvit., 5/6 trit.), Peytonas Siva 14 (4 rez. perd., 3/8 trit.), Landry Nnoko 9 taškai.

***

Šiuo metu yra aiškios 14 iš 18 kito sezono Eurolygos dalyvių. Tai – Miuncheno „Bayern“, Vilerbano ASVEL, Kauno „Žalgiris“, Vitorijos „Baskonia“, Madrido „Real“, „Barcelona“, Stambulo „Fenerbahče“, Stambulo „Anadolu Efes“, Milano „Olimpia Armani“, Tel Avivo „Maccabi“, Pirėjo „Olympiakos“, Atėnų „Panathinaikos“, Maskvos CSKA bei „Eurocup“ nugalėtoja „Valencia Basket“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)