Pusfinalyje Vitorijos „Baskonia“ susigrums su „Barcelona“ ir Malagos „Unicaja“ poros nugalėtoja.

Vitorijoje vykusioje dvikovoje aikštės šeimininkai jau pačioje pradžioje pademonstravo savo puolimo potencialą ir po pirmo kėlinio pirmavo 28:17.

„Joventut“ mėgino atsigriebti ir skirtumą kiek sumažino – įpusėjus dvikovai Vitorijos ekipa buvo priekyje 55:47.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – D. Ivanovičiaus auklėtiniai ir toliau kontroliavo rungtynes.

Roko Giedraičio tritaškiai padėjo „Baskonia“ komandai susigrąžinti dviženklį pranašumą (78:68).

Paskutinį ketvirtį baskai nusprendė nesitaupyti ir sudėlioti visus taškus – po spurto 16:3 varžovus ėmė triuškinti.

Skirtumas išaugo iki 19 taškų (87:68), bet Badalonos komanda ginklų nesudėjo ir stengėsi atkurti intrigą, tačiau „Baskonia“ pergalės iš rankų neišleido.

R. Giedraitis kartu su Achille Polonara buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Jis per 30 min. pelnė 19 taškų (3/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Mažai žaidęs Tadas Sedekerskis per 8 min. pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai) ir atkovojo 1 kamuolį.

Baskonia“: Achille Polonara 19, Rokas Giedraitis 19, Alecas Petersas 17, Pierria Henry 16 (8 rez.p.).

Joventut“: Vladimiras Brodzianskis 18, Ante Tomičius 14 (11 atk.k.), Demetriusas Jacksonas ir Xabieras Lopez-Arostegui po 12.

Kitoje Karaliaus taurės turnyro pusfinalio dvikovoje susigrums Madrido „Real“ ir Tenerifės „Lenovo“ komanda.

Titulą ginantis „Real“ ketvirtfinalyje 85:74 (29:17, 20:17, 14:21, 22:19) nugalėjo kitą Eurolygos komandą „Valencia“, o Tenerifės „Lenovo“ 87:76 (25:17, 26:25, 20:17, 16:17) eliminavo Burgoso „San Pablo“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (62)