Vitorijos „Baskonia“ (3-2) ekipa namuose 91:70 (28:9, 19:20, 27:20, 17:21) nugalėjo Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB” (2-3).

Jau pirmajame kėlinyje pamatus pergalei padėjusius baskus į priekį vedė Rokas Giedraitis. Rezultatyviausiai žaidęs „Baskonia“ krepšininkas per 33 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Toks pasirodymas garantavo lietuviui ACB lygos turo MVP apdovanojimą.

Tadas Sedekerskis nugalėtojams per 15 minučių surinko 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Puolėjo pasirodymas įvertintas 6 naudingumo balais.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai taip pat rungtyniavo lietuviai. Laurynas Beliauskas per 22 minutes pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 2/6 trit., 5/7 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 11 naudingumo balų.

Nuo tautiečio neatsiliko Laurynas Birutis, kuris į „Baskonia“ krepšį per 20 minučių įmetė 14 taškų (6/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir taip pat surinko 11 naudingumo balų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)