Ispanijos čempionai svečiuose po atkaklios kovos 92:89 (29:22, 22:22, 22:24, 19:21) palaužė Saragosos „Casademont“ (4-12) krepšininkus.

Likus žaisti 6 sekundes R. Giedraitis įtvirtino baskų pranašumą dviem baudų metimais, o pratęsimą išplėšti galėjęs varžovų tritaškis tikslo nepasiekė.

Iš viso R. Giedraitis per 36 minutes įmetė 27 taškus (3/4 dvit., 3/7 trit., 12/13 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 29 naudingumo balus.

R. Giedraitis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. 17 taškų jis pelnė vien per pirmąją mačo pusę.

Tai buvo rezultatyviausias lietuvio mačas vilkint „Baskonia“ marškinėlius. Naudingesnis puolėjas buvo tik Eurolygos akistatoje su Maskvos srities „Chimki“, kai surinko 30 naudingumo balų.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis per 23 minutes prie Vitorijos ekipos pergalės pridėjo 7 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei surinko 14 naudingumo balų.

Rezultatyviai ACB lygoje sekmadienį pasirodė ir Arnoldas Kulboka, tačiau jo ir Regimanto Minioto atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (3-12 ekipa) namie 75:91 (22:20, 12:28, 22:20, 19:23) krito prieš Malagos „Unicaja“ (9-6).

A. Kulboka per 23 minutes įmetė 15 taškų (5/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

R. Miniotas per 17 minučių pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)