Ukrainos klubas Slobožanskės „Prometey“ rezultatu 93:76 įveikė Italijos Venecijos „Umana Reyer“ ekipą ir taip garantavo „7bet-Lietkabeliui“ ketvirtą vietą grupėje ir, svarbiausia, namų aikštelės pranašumą turnyro aštuntfinalyje.

Tiesa, panevėžiečiai dar galėjo pakilti ir į trečiąją poziciją, jei Klužo „U-BT“ būtų nugalėjęs Ulmo „Ratiopharm“ ekipą, o „Lietkabelis“ svečiuose įveikęs Ispanijos klubą.

Tačiau Ulmo klubas 91:71 (23:15, 22:17, 17:21, 29:18) nepaliko vilčių Klužo krepšininkams ir taip užsitikrino 3-ią vietą.

Savo ruožtu Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-8) nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Badalonos „Joventut“ (13-5) ekipai ir pralaimėjo triuškinančiai 60:81 (9:22, 19:15, 14:27, 18:17).

Blogi ženklai pasirodė jau rungtynių pradžioje, kurią panevėžiečiai pradėjo atsilikdami 0:14. Antrojo kėlinio pradžioje Nenado Čanako auklėtiniai jau atsidūrė ties triuškinančia 20 taškų riba (9:29).

Antrajame kėlinyje atsigavę svečiai sugebėjo skirtumą nupjauti iki 7 taškų (30:37), tačiau vėl smuko į gilią duobę. Kaip ant mielių ėmęs augti skirtumas paskutiniame kėlinyje pasiekė net 25 taškų prarają. Panevėžiečiai Europos taurėje patyrė skaudžiausią pralaimėjimą šį sezoną.

„7bet-Lietkabelis“: Nikola Popovičius 13, Gediminas Orelikas 11, Kristianas Kullamae 7, Gyorgy Golomanas 6, Mantas Rubštavičius, Grantas Vasiliauskas ir Jamelas Morrisas po 5, Paulius Murauskas 3, Vytenis Lipkevičius, Stefanas Peno – po 2, Gabrielius Maldūnas 1.

Joventut: Kyle'as Guy 13, Yannickas Kraagas 12, Vladimiras Brodziansky ir Simonas Birganderis po 11, Pau Ribas 10.

Aštuntfinalio rungtynes Nenado Čanako auklėtiniai žais balandžio 11 dieną Panevėžyje su B grupėje 5-ą vietą užėmusia Paryžiaus „Paris Basketball“ komanda. Pastaroji reguliariajame sezone taip pat kaip ir panevėžiečiai iškovojo 10 pergalių ir patyrė 8 pralaimėjimus.