Pirmoji rungtynių dalis vyko itin atkakliai ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės nei 5 taškų persvaros.

Rusijos čempionams perlaužti dvikovos eigą sau naudinga linkme pavyko po didžiosios pertraukos, kai jie surengė spurtą 12:0 ir pirmą kartą skirtumas tapo dviženklis (60:50).

Miuncheno klubas baltos vėliavos nekėlė, sutankino gynybą ir po spurto 0:11 paskutinio kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 62:63.

Likus žaisti 7 sek. buvęs „Ryto“ žaidėjas baudos metimu padidino Miuncheno ekipos pranašumą iki 3 taškų, CSKA dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau Darruno Hilliardo tolimas metimas beveik iš aikštės vidurio buvo netaiklus.

Ketvirtame kėlinyje klampioje varžovų gynyboje strigusi CSKA surinko vos 6 taškus. Aikštės šeimininkai laimėjo kovą dėl kamuolių 39:28, tačiau per dažnai klydo (18:12).

Rusijos čempionų pralaimėjimas reiškia, kad turnyro lentelės viršūnėje vienvaldžiu lyderiu tampa Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ klubas.

CSKA kitą savaitę žais su išvykoje su „Valencia Basket“, o „Bayern“ laukia Vokietijos derbis su Berlyno ALBA.

CSKA: Nikola Milutinovas 16, Darrunas Hilliardas 15, Tornike Šengelija 11, Johannesas Voigtmannas 8.

Bayern“: Wade'as Baldwinas IV 22, DJ Seeley 17, Jalenas Reynoldsas 16, Juajuanas Johnsonas 8.