Prie jos itin svariai prisidėjo ir Lietuvos rinktinės „centras“ Jonas Valančiūnas, kuris sužaidė kol kas rezultatyviausią sezono mačą ir per 32 minutes pelnė 20 taškų (9/14 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Tai – jau 15-tas lietuvio dvigubas dublis šį sezoną.

J. Valančiūnas kartu su Kyle Lowry, kuris įmetė 31 tašką, surinko beveik pusę komandos taškų – iš viso 51-ą iš 104.

Beje, antro kėlinio pabaigoje K. Lowry po J. Valančiūno perdavimo pataikė sudėtingą metimą iš aikštės vidurio.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti 2 min. 30 sek. tritaškį smeigė ir „Nets“ persvarą iki keturių padidino Paulas Pierce – 100:96. Tačiau jau kitos atakos metu dėjimu atsakė J. Valančiūnas. Nors šeimininkai netrukus vėl susigrąžino trijų taškų pranašumą (103:100), Johnas Salmonsas dvitaškius nukirpo jį iki minimumo – 102:103 (likus 12 sek.).

Po minutės pertraukėlės kamuolys priklausė Bruklino atstovams, bet Deronas Williamsas suklydo, o kamuolį perėmęs Patrickas Pattersonas pataikė iš vidutinio nuotolio ir persvėrė rezultatą – 104:103 (likus 6 sek.). Paskutinę akimirką paleistas P. Pierce, iki tol realizavusio 7 iš 9 tritaškių, tolimas šūvis šį kartą tikslo nepasiekė ir pergalingai rankas į viršų kėlė „Raptors“ krepšininkai.

Rungtynės:

Bruklino „Nets“ (20/23) – Toronto „Raptors“ (23/21) 103:104 (26:25, 30:32, 25:25, 22:22).

„Nets“: Paulas Pierce 33 (7/10 tritaškiai), Andray Blatche 20 (8/10 dvitaškiai), Joe Johnsonas 12, Deronas Williamsas (11 rez. perd.) ir Shaunas Livingstonas po 9, Kevinas Garnettas 6 (11 atk. kam.), Alanas Andersonas ir Mirza Teletovičius po 5, Andrejus Kirilenka 4 taškai.

„Raptors“: Kyle Lowry 31 (6/11 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 5 perimti kam.), Jonas Valančiūnas 20 (9/14 dvitaškiai, 13 atk. kam.), Patrickas Pattersonas 15, Greivisas Vasquezas 12, Terrence Rossas 10, Amiras Johnsonas 8, Johnas Salmonsas 6 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (78)