Pirmajame ketvirtyje „Rytas“ pribloškė Malagos krepšininkus puikiu puolimu – pirmųjų 5 minučių atkarpą laimėjo 16:9. Deja, sostinės ekipa leido „Unicaja“ priekinei linijai įsismaginti ir išlyginti rezultatą baigiantis kėliniui.

Antrąją dešimtį minučių vilniečiai vėl pradėjo galingai – D.J. Seeley ir Eimanto Bendžiaus vedamas „Rytas“ turėjo susikrovęs net 12 taškų persvarą. Deja, 7 taškus per kitas kelias minutes pelnė Giorgis Šermadinis, o Kyle'as Wiltjeras pridėjo du tritaškius – prieš ilgają pertrauką svečių pranašumas ištirpo tik iki 5 taškų.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo tragiškai D. Adomaičio auklėtiniams – „Unicaja“ pelnė net 13 taškų paeiliui, o netrukus – ir susikrovė dviženklę persvarą. Šeimininkų aukštaūgiai drąsiai baudė „Rytą“ už kiekvieną klaidą, o gynyboje provokavo vieną po kito nepatogius metimus. Ši tragiška atkarpa lėmė, kad prasidedant paskutiniajam ketvirčiui Malagos ekipa pirmavo jau 16 taškų.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas – varžovų priekinė linija dominavo baudos aikštelėje ir nesunkiai rinko taškus, o pranašumas tik didėjo – vienu metu šeimininkai pirmavo net 24 taškais. „Rytas“ atsakė keliomis tiksliomis atakomis ir sugebėjo sumažinti deficitą iki 19 taškų, tačiau netrukus nuskambėjo finalinė rungtynių sirena, pranešusi apie skaudų pralaimėjimą.

Po nesėkmingos antrosios mačo pusės sostinės ekipos strategas D. Adomaitis gali džiaugtis tik solidžiais perspektyvių krepšininkų Mareko Blaževičiaus ir Aisčio Pilausko pasirodymais. Pirmasis per 16 minučių pelnė 6 taškus (3/6 metimų) ir atkovojo 4 kamuolius, o gynėjas per 12 minučių pridėjo 5 taškus (2/5 metimų), 3 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Po 6 Europos taurės turų „Rytas“ yra iškovojęs 3 pergales iš 6 galimų ir rikiuojasi 4-oje D grupės pozicijoje. Kitas susitikimas – antradienį, lapkričio 13 dieną, su grupės lyderiais Kazanės UNICS Vilniuje.

Malagos „Unicaja“: Giorgis Šermadinis 23, Mathiasas Lessortas 18, Kyle'as Wiltjeras 12.

Vilniaus „Rytas“: D.J. Seeley 15, Eimantas Bendžius 11, Mindaugas Girdžiūnas 10.