Ji – Teksaso A&M moterų krepšinio komandos viena asistenčių. Akivaizdu, S. Carter mėgsta ryškias spalvas ir išsiskiriančius drabužius.

Kalbėdama su „Yahoo Life“, krepšinio ekspertė teigė, jog nenutolo nuo „savo tradicijų“ turėdama omeny vasario 7-ą vilkėtus drabužius komandos rungtynių metu.

Tačiau baltas megztukas ir rožinės spalvos lateksinės kelnės, kurias vilkėjo per 22 turo rungtynes, sukėlė įvairių reakcijų socialiniuose tinkluose.

„Ar ši apranga tinkama krepšinio trenerei?“, – feisbuke klausė vienas vyras, pasidalinęs S. Carter nuotrauka.

Jis taip pat paprašė pasidalinti kitų nuomonėmis apie trenerės aprangą bei sukėlė nemenkas diskusijas apie tai, ką turėtų vilkėti S. Carter, jei ji „nori būti gerbiama“.

„Visiškai nėra jausmo, jog ji yra krepšinio trenerė. Atrodo, kaip naktinio klubo apranga ir jūs norite, kad į jus būtų žiūrima rimtai“, – komentavo vienas internautas.

„Kiek tai derama ir profesionalu. Manau, jei nori rengtis taip, lyg būtum mergina iš gatvės ar klube, man dėl to nekyla problemų. Jūs juk darbe, atstovaujate koledžui transliuojant nacionaliniam TV“, – rašė vienas „Twitter“ komentatorius.

Dar vienas komentatorius spėjo, jog trenerė bus atleista. „Netinkamas metas (tokiai aprangai). Ji turėtų būti atleista ar gauti baudą“, – spėliojo kritikas.


Tačiau dalis internautų gynė S. Carter.

„Kas čia negerai? Užsičiaupk ir leisk juodaodėmis būti puikiomis“.


Pati S. Carter taip pat priminė apie savo odos spalvą, anot kurios, šioje vietoje ši detalė yra reikšminga.

„Tiesiog manau, jog žmonėms nepatogu, kai juodaodė moteris yra galios pozicijoje. Kai matai juodaodę, kuri pasitiki savo jėgomis ir geba apsiginti, manau, kitus tai baugina“, – mintimis dalijosi krepšinio ekspertė.

Iš esmės tai nėra pirma patirtis, kuomet aptarinėjama jos išvaizda ir sugebėjimai.

„Tu taip dažnai girdi, jog žmonės nenori matyti moterų krepšinio, nes kai kuriems žaidėjos atrodo per vyriškai, arba jos žaidžia nepakankamai gerai kaip vyrai.

Moterys niekada negali būti patenkintos savimi bet kokiame gyvenimo aspekte. Kaip moteriai, tai pakankamai sunku.

Pakankamai sunku, kad mums nemoka vienodai arba yra tokių, kurie mano, jog moterys negali daryti tokių pačių dalykų srityse, kuriose dominuoja vyrai“, – kalbėjo S. Carter.

Nepaisant kritikos, su kuria ji susidūrė, ją džiugina daugelio kitų palaikymas, pavyzdžiui, treniruojamos Teksaso komandos, kuri socialiniuose tinkluose išplatino Carter nuotrauką, kurioje ji vilki trumpą sijonėlį.

„Manau, jog mano komanda ir kiti aplinkiniai mato, jog aš nekalbu apie dalykus, kuriais aš negyvenu.

Manau, jiems svarbu tai žinoti, jei jie yra greta manęs. Jie pradeda suprasti, jog būti savimi yra gerai.

Daugelis koledžo jaunimo stengiasi pasitikėti savimi ir suvokti, kas jie iš tikrųjų yra, nes bijo to, ką pasaulis pasakys.

Aš nenorėjau panaikinti kokias nors kliūtis, galiausiai, aš nebandžiau nustatyti kokias nors tendencijas.

Aš tiesiog norėjau būti savimi“, – kalbėjo S. Carter.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės