Antano Sireikos auklėtiniai namuose 86:80 (18:19, 23:22, 25:17, 20:22) apkartino Tomo Gaidamavičiaus debiutą prie Prienų „Labas GAS“ (1/13) klubo vairo.

Primename, jog T. Gaidamavičius perėmė „Labas GAS“ strarego pareigas iš laikinai vyriausiojo trenerio pareigas ėjusio Vido Ginevičiaus.

Du pirmuosius kėlinius kova buvo ganėtinai tolygi. „Labas GAS“ vis stengėsi atitrūkti (38:31), tačiau labai greitai „Šiauliai-7bet“ susikurdavo progas, kurios lygindavo rezultatą – 41:41.

Po didžiosios pertraukos vaizdas pakito: šiauliečiai be atsako pelnė 6 taškus, o Eimantui Stankevičiui tęsiant gerą atkarpą, pranašumas artėjo prie dviženklio – 54:46. Galiausiai Paulius Danusevičius dar labiau padidino atotrūkį (60:48), nors du Justino Jogmino tritaškiai gerokai apkarpė svečių atsilikimą – 56:61.

Isaiah Armwoodo ir Jonathano Elmore’o tandemas tapo kertiniu šiauliečiams, kurie atstatė solidesnį pranašumą (71:58), tad rungtynių kontrolė liko šeimininkų rankose. Mačo pabaigoje Ignas Sargiūnas bei Giedrius Stankevičius dar sykį pabandė sugrąžinti intrigą ir skirtumas ištirpo iki 5 taškų (80:75), tačiau lemiamais momentais šiauliečiai žaidė tiksliau.

„Šiauliai-7bet“: Isaiah Armwoodas (7 atk.kam.) ir Jonathanas Elmore’as – po 15, Giedrius Staniulis 14 (6 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 12 (6 atk. kam.), Paulius Danusevičius 9, Donatas Sabeckis 7 (9 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 16, Erikas Venskus 15, Justinas Jogminas 12 (3/3 trit., 6 atk. kam.), Rokas Gadiliauskas 11, Ignas Sargiūnas 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)