Puolėjo atstovaujami šalies čempionai svečiuose per pratęsimą 93:92 (30:13, 15:30, 25:23, 14:18, 9:8) palaužė Kantu „Red October“ (3-4).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs G. Orelikas per 26 minutes įmetė 20 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir 2 kartus suklydo.

Naudingai Italijos čempionate šeštadienį rungtyniavo ir Artūras Gudaitis, kuriam su Milano „AX Exchange“ (6-1) pavyko reabilituotis po triuškinančios nesėkmės namie prieš Kauno „Žalgirį“.

Eurolygoje buksuojantys „dizaineriai“ vietiniame fronte svečiuose 74:55 (21:24, 15:10, 20:10, 18:11) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ (2-5).

Į „Žalgirio“ krepšį taškų neįmetęs A. Gudaitis šįkart per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei 3 kamuolius perėmė.

Mantas Kalnietis susitikimui registruotas nebuvo.