Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 47:43, o prieš lemiamą ketvirtį daugiau nei 15 tūkstančių sirgalių palaikoma „Anadolu Efes“ dar buvo priekyje 66:59.

CSKA ketvirtame kėlinyje surakino šeimininkus gynyboje ir likus 3 min. išsiveržė į priekį – 76:74.

Kroato Krunoslavo Simono tritaškis Stambulo ekipą vėl išvedė per tašką į priekį – 77:76.

Mike'as Jamesas puolime pranoko Shane'ą Larkiną. Tuo pačiu atsakė ir Sh. Larkinas. Johannesas Voigtmannas pataikė tik 1 baudą (79:79), prie baudos metimų linijos stojęs Tiboras Pleissas taip pat prametė 1 baudą (80:79).

Įpusėjus paskutinei minutei prieš savo ataką CSKA prašė minutės pertraukėlės, o po jos likus 17 sek. sudėtingą dvitaškį pataikė M. Jamesas ir išvedė CSKA į priekį 81:80.

Paskutinė ataka priklausė šeimininkams, iniciatyvos ėmėsi Shane'as Larkinas, jo metimas paskutinę sekundę buvo netikslus. CSKA išplėšė dramatišką pergalę 81:80.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 21, Shane'as Larkinas 18, Rodrigue Beaubois 10.

CSKA: Mike James 28, Kyle Hines 16, Johannes Voigtmann 15, Darrunas Hilliard 10.

Eurolygos rikiuotė po 15 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):