Nesėkmingai mačą pradėję šeimininkai pirmo kėlinio pabaigoje atsiliko 15:29, tačiau tuomet atsakė spurtu 26:7 ir antrame ketvirtyje jau patys išsiveržė į priekį – 41:36. Tiesa, „Warriors“ niekaip nepavyko sustabdyti LeBrono Jameso, kurio vedami „Kavalieriai“ po J. R. Smitho tritaškės bombos aidint sirenai prieš pat pertrauką vėl persvėrė rezultatą savo naudai (51:48) ir vėliau keliais taškais vis buvo priekyje.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Cavs“ pirmavo 89:85, bet Klay Thompsonas pelnė septynis taškus ir jau L. Jamesui tritaškiu teko lyginti rezultatą – 96:96 (likus žaisti 2 min. 30 sek.). Ėmus tiksėti paskutinei minutei dvitaškį iš vidutinio nuotolio smeigė Stephenas Curry, bet dviem taikliais baudos metimais iškart atsakė Timofejus Mozgovas – 98:98 (likus 32 sek.).

„Warriors“ surezgė puikią ataką, tačiau vieno po krepšiu atsidūrusio S. Curry metimą iš nugaros blokavo Kyrie Irvingas, o L. Jameso ir Imano Shumperto bandymai išvengti pratęsimo ir išplėšti pergalę tikslo taip pat nepasiekė – 98:98.

„Kariai“ pratęsimą atidarė taikliomis S. Curry baudomis ir Harrisono Barneso tritaškiu bei laimėta atkarpa 10:0 ir neleido ne tik LeBronui, bet ir visai Klivlando ekipai sukrapštyti nė taško iki tol, kol liko žaisti vos 10 sekundžių ir pergalė jau buvo jų kišenėje. Maža to, kelio traumą pratęsimo metu patyrė svečių įžaidėjas Kyrie Irvingas, kuris, lydimas personalo, buvo išvestas iš aikštelės.

Nors monstriškai žaidęs L. Jamesas iš viso surinko 44 taškus (18/38 metimai iš žaidimo, 6/10 baudos) – daugiausiai NBA finale per savo karjerą, jis ketvirto kėlinio pabaigoje ir per pratęsimą prametė penkis metimus iš eilės.

„Warriors“: Stephenas Curry 26 (8/14 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos, 8 rez. perd.), Klay Thompsonas 21 (2/5 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 8/8 baudos), Andre Iguodala 15 (4/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/2 bauda), Draymondas Greenas 12, Harrisonas Barnesas 11 (3/5 tritaškiai), Marreese'as Speightsas 8 taškai.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 44 (16/30 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 6/10 baudos) 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyrie Irvingas 23 (8/14 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 1/1 bauda), Timofejus Mozgovas 16 (5/10 dvitaškiai, 6/8 baudos, 7 atk. kam.), J. R. Smithas 9 (3/10 tritaškiai), Imanas Shumpertas 6 taškai.

Antrosios NBA finalo serijos rungtynės – 3 val. nakties iš sekmadienio į pirmadienį tiesiogiai per SPORT1 televiziją.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (113)