Akistatoje su amerikiečiais lietuviai rimčiau priešinosi tik pačioje pradžioje. Sužaidus 1,5 min. rezultatas buvo lygus 3:3, bet paskui per minutę JAV krepšininkai įmetė 5 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį 8:3.

Likus žaisti 6 min. lietuviai po Tito Sargiūno tolimo metimo sumažino atsilikimą iki 4 taškų (8:12), tačiau perimti iniciatyvos jiems nepavyko.

Galingais dėjimais lietuvių krepšį drebinę amerikiečiai netrukus padidino persvarą iki 7 taškų (18:11) ir galiausiai iškovojo pergalę 21:13.

B grupėje rungtyniavusi Lietuvos 3x3 aštuoniolikmečių rinktinė 20:19 įveikė Rusiją, 20:15 nugalėjo turnyro šeimininkę Vengriją, 22:20 po pratęsimo nusileido Dominikos Respublikai, 22:19 patiesė Mongoliją. Iškovojusi tris pergales Lietuva grupėje užėmė antrą vietą.

Sekmadienį FIBA 3x3 pasaulio taurės turnyre vyks pusfinaliai ir finalas.