Sėkmingiau mačą pradėję svečiai pirmo kėlinio pabaigoje pirmavo 23:9. Per paskutines dvi ketvirčio minutes rusams pavyko belgų persvarą sumažinti perpus – 16:23.

Visą antrą kėlinį rusai vijosi svečius ir prieš pat didžiąją pertrauką jiems pavyko išlyginti rezultatą.

Lemtingas tapo trečiasis kėlinys, kurį Rusija laimėjo 26:11. Po Michailo Kulagino tritaškio prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė 15 taškų – 62:47.

Ketvirtame kėlinyje rusams pavyko išsaugoti 8-10 taškų persvarą ir iškovoti pirmąją pergalę.

Rusija: Sergejus Karasiovas 14 (4/7 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 6 atkovoti kam.), Andrey Zubkovas 11, Dmitrijus Kulaginas 10, Vitalijus Fridzonas ir Michailas Kulaginas po 9, Semionas Antonovas 8, Dmitrijus Chvostovas 5, Jevgenijus Valievas ir Nikita Balašovas po 4, Artiomas Klimenko 2.

Belgija: Jeanas Salumu 17 (6/6 dvit., 1/1 trit., 2/3 baudų met.), Pierre-Antoine Gilletas 10, Hansas Vanwijnas ir Alexandre Libertas po 9 taškus.

Rusija penktadienį 76:81 nusileido Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkams.

Belgija patyrė antrą nesėkmę iš eilės, jie praėjusią savaitę 59:70 nusileido Prancūzijos krepšininkams.

Kiti FIBA 2019 atrankos Europos regiono pirmadienio rungtynių rezultatai:

E grupė

Rusija (1/1) – Belgija (0/2) 77:69 (16:23, 20:13, 26:11, 15:22)

Prancūzija (2/0) – Bosnija ir Hercegovina (1/1) 84:65 (19:12, 20:22, 22:15, 23:16)