Permainingoje pirmoje rungtynių dalyje nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir tik įpusėjus dvikovai „Baskonia“ sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas.

R. Giedraitis paskutinę antrojo kėlinio sekundę beveik nuo aikštės vidurio smeigė tritaškį nuo lentos. Šis epizodas veikiausiai puikuosis lygos gražiausių epizodų rinkinio viršūnėje.

Po didžiosios pertraukos turėtą 11 taškų persvarą Vitorijos ekipa iššvaistė ir „Estudiantes“ sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau aikštės šeimininkus traukti R. Giedraitis, pelnęs 4 taškus iš eilės.

Vis dėlto „Estudiantes“ paskutiniame ketvirtyje sugebėjo išsiveržti į priekį 72:74. Vėl rankoves pasiraitojęs darbo ėmėsi R. Giedraitis – snaiperis pelnė 5 taškus be atsako ir sugrąžino iniciatyvą į šeimininkų rankas.

Galiausiai svečių mėginimus atkurti intrigą užgesinę Duško Ivanovičiaus auklėtiniai šventė pergalę.

R. Giedraitis nugalėtojams per 34 min. pelnė 34 taškus (7/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 8/11 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 38 naudingumo balus.

„Baskonia“ lyderis pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo balų Ispanijos ACB lygoje rekordus.

Kitas Vitorijos ekipos lietuvis T. Sedekerskis per 29 min. pelnė 12 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 22 naudingumo balus. Tadas taip pat pagerino savo asmeninį naudingumo balų rekordą.

Baskonia“: Rokas Giedraitis 34 (38 naud.b.), Pierria Henry 15 (10 rez.p.), Zoranas Dragičius 14, Tadas Sedekerskis 12 (22 naud.b.), Achille Polonara 10.

„Estudiantes“: Edgaras Vicedo 17, Nemanja Djurišičius 15, Alecas Brownas 14, Angelis Delgado 10.