Starto penkete mačą pradėjęs E.Žabas per beveik 36 minutes surinko 21 tašką (6/13 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/4 baudos) ir rungtynėse buvo antras pagal rezultatyvumą. Krepšininkas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, sykį pažeidė taisykles ir 2 kartus suklydo.

P. Baločka per beveik 13 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių), sugriebė 2 kamuolius, kartą prasižengė ir 3 sykius suklydo.

P. Šakinis mačui registruotas nebuvo.

Kitame mače pergalę šventė Manto Griškėno atstovaujama Sodertaljės „Kings“ (11/8) komanda. Pastaroji savo aikštelėje 89:76 (25:12, 21:13, 18:26, 25:25) įveikė Boro „Boras Basket“ (12/7) krepšininkus.

Beveik 28 minutes žaidęs lietuvis mačą pradėjo būdamas ant parketo, surinko 13 taškų (1/2 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus pažeidė taisykles ir 2 kartus suklydo.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.