Lietuvis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 5 taškus ir dusyk prasižengė. Per 15 žaidimo minučių (14:50) Mantas Česnauskis pataikė vienintelį tritaškį ir abu baudų metimus.

O grupės lyderiais lieka abu susitikimus laimėję Kazanės „Uniks“ (Rusija) krepšininkai.

O grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 2 0 159:147
2. Valensijos „Basket“ (Ispanija) 2 1 266:209
3. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 1 1 150:175
4. Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) 0 3 199:243

Į atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.

„Iššūkio“ taurės turnyre trys lietuviai pelnė 62 taškus

Sužaistos septynerios trečio pagal pajėgumą Europoje 2013-2014 metų „Iššūkio“ taurės (EuroChallenge) vyrų krepšinio turnyro antro etapo – LAST-16 varžybų, antro turo rungtynės.

Antrą pergalę iškovojo ir vienvaldžiu I grupės turnyro lyderiu tapo Tartu „Rock“ (Estija) klubas su Augustu Pečiukevičiumi ir Vilmantu Diliu, namuose 82:74 (23:17, 15:21, 26:15, 18:21) nugalėjęs Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidę lietuviai aikštelėje praleido po 28 minutes ir pelnė daugiau nei pusę komandos taškų – 44 iš 82-jų.

A. Pečiukevičiaus sąskaitoje – 24 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 7/11, baudos 7/8) taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokuoti varžovų metimai ir pražanga, o V. Dilys į svečių krepšį įmetė 20 (tritaškiai 2/3, dvitaškiai 4/7, baudos 6/8) taškų, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Kitame I grupės susitikime pirmąją pergalę iškovojo Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija) ekipa, varžovų aikštėje 80:77 (29:13, 15:20, 15:21, 21:23) įveikusi Mediašo „GAZ Metan“ (Rumunija) komandą.

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Tartu „Rock“ (Estija) 2 0 157:148 4
2. Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija) 1 1 171:161 3
3. Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija) 1 1 154:152 3
4. Mediašo „GAZ Metan“ (Rumunija) 0 2 156:177 2

Pirmą nesėkmę J grupėje patyrė tačiau lyderiu liko Rimanto Kaukėno Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) klubas, svečiuose 78:81 (21:22, 16:14, 20:25, 21:20) turėjęs pripažinti Šolė „Basket“ (Prancūzija) komandos pranašumą.

Lietuvis svečiams pelnė 18 taškų, sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei dukart prasižengė. Per 24 aikštėje praleistas minutes R. Kaukėnas pataikė 4 tritaškius iš 5 ir 3 dvitaškius iš 7.

Kitame J grupės antrojo turo mače Solnoko „Olaj“ (Vengrija) ekipa namuose 65:48 (15:15, 14:10, 16:12, 20:11) nugalėjo Novo Mesto „Krka“ (Slovėnija) krepšininkus.

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 1 1 168:149 3
2. Novo Mesto „Krka“ (Slovėnija) 1 1 128:128 3
3. Solnoko „Olaj“ (Vengrija) 1 1 133:138 3
4. Šolė „Basket“ (Prancūzija) 1 1 144:158 3

Pirmą nesėkmę L grupėje patyrė Donaldo Kairio treniruojamas Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) klubas, savo aikštėje po pratęsimo 96:97 (29:18, 14:18, 23:25, 20:25, 10:11) nusileidęs antrą pergalę iškovojusiems Jekaterinburgo „Ural“ (Rusija) krepšininkams.

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Jekaterinburgo „Ural“ (Rusija) 1 1 182:167 4
2. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 1 1 196:161 3
3. Orhuso „Bakken Bears“ (Danija) 0 1 71:85 1
4. Kotkos „Team Teho Sport“ (Suomija) 0 1 64:100 1

K grupės rungtynių rezultatai:

Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) – Dižono „Basket“ (Prancūzija) 69:59;
Liubercų „Triumf“ (Rusija) – Gaziantepo „Royal Hali“ (Turkija) 74:78.

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Gaziantepo „Royal Hali“ (Turkija) 2 0 150:135 4
2. Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) 1 1 130:131 3
3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 1 1 142:144 3
4. Dižono „Basket“ (Prancūzija) 0 2 125:137 2

Į turnyro ketvirtfinalį pateks po dvi geriausias LAST-16 etapo grupių ekipos.