Lietuvis susitikimui registruotas nebuvo.

"Chimki": Aleksejus Žuranenka 19 (7 atk. kam.), Krešimiras Lončaras (7 atk. kam.) ir Zoranas Planiničius (8 rez. perd.) po 12, Matthiew Nielsenas ir Chrisas Quinnas po 10 taškų.

VEF: Curtisas Millage'as 19 (5 per. kam.), Tyleris Cainas 17 (6 atk. kam., 6 kld.), Courtney Simsas 10 taškų (6 atk. kam.).

Kitose B grupės rungtynėse pralaimėjimą patyrė Martyno Andriuškevičiaus atstovaujama Salonikų PAOK (1/5) komanda. Ji išvykoje 66:69 (23:10, 11:27, 17:14, 15:18) neprilygo Šolės "Basket" (2/4) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs "centras" iš Lietuvos per kiek daugiau nei 8 minutes pataikė dvitaškį (1/1 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po sykį prasižengė ir suklydo.

"Basket": Fabienas Causeuras 27 (7/8 dvitaškiai), Jamesas Christopheris 17 taškų.

PAOK: Ioannis Kalampokis 18 (7 atk. kam.), J.R.Giddensas 17 (6 atk. kam.), Nikos Kallesas 13 taškų (7 atk. kam.).

Šeštasis turas B grupėje realios reikšmės neturėjo. "Chimki" buvo užsitikrinusi pirmą, o VEF - antrą grupės turnyro lentelės poziciją. Abi ekipos buvo tikros dėl vietų TOP-16 etape. Tuo metu Šolė mieste vyko kova dėl trečios vietos.

Giedriaus Gusto atstovaujama ekipa dar praėjusią savaitę prarado šansus žengti į kitą Europos taurės etapą. Visgi Zgorzelečo "PGE Turow" (2/4) parodė charakterį ir tik po dviejų pratęsimų 97:98 (22:21, 23:11, 12:18, 17:24, 11:11, 12:13) neprilygo Monso "Dexia Mons-Hainaut" (2/4) krepšininkams.

Starto penkete susitikimą pradėjęs G.Gustas žaidė beveik 20 minučių. Įžaidėjas surinko 6 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/3 dvitaškiai, 0/1 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, išnaudojo 5 asmeninių pražangų limtą bei 4 kartus suklydo.

Verta paminėti, kad į TOP-16 etapą šansų patekti neturėjo ir Monso klubas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.