"Cibona": Davoras Kusas 22, Martinas Junakovičius 12, Matthew Janningas 11, Dario Šaričius 10 taškų.

ČEZ: Tre Simmonsas 24, Radoslavas Rančikas 13, Vlado Ilievskis 11, Rašidas Mahalbasičius 10 taškų.

Svarbią pergalę Europos taurės turnyre pasiekė Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF (4/3) komanda. Latvijos sostinės ekipa namuose 78:67 (18:13, 19:16, 16:21, 25:17) parklupdė Estijos čempionų Talino "Kalev/Cramo" klubą (1/6).

VEF: Kenanas Bajramovičius 18, Janis Beržinis 17, Dee Brownas 15 taškų.

"Kalev/Cramo": Vladas Maldoveanu 16, Rainas Veidemanas 14, Frankas Elegaras 12 taškų (9 atk. kam.).

Ketvirtąją pergalę Europos taurės turnyre iškovojo Beno Veikalo atstovaujama Bonos "Telekom Baskets" (4/3) ekipa. Vokietijos klubas D grupės rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 80:77 (15:17, 22:20, 17:21, 26:19) privertė pasiduoti Gravelino "Dunkerque" (5/2) krepšininkus.

B. Veikalas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje. Gynėjas iš Lietuvos per 29 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

"Telekom Baskets": Jaredas Jordanas 16, Benas Veikalas 15, Jamelas McLeanas 13, Tony Gaffney 10 taškų.

"Dunkerque": Marcusas Lewisas (12/18 dvitaškiai, 11 atk. kam.) 26, Johnas Hollandas 11, Ousmane Camaras 10 taškų.

Liublijanos "Union Olimpija" (5/2) ekipa, kurios marškinėlius vilki Deividas Gailius, Europos taurės turnyre iškovojo penktąją pergalę. Slovėnijos klubas H grupės rungtynėse namuose 86:48 (21:16, 18:13, 29:8, 18:11) sutriuškino Vilerbano "Asvel Basket" (3/4) krepšininkus.

D. Gailius prie komandos pergalės per 24 aikštėje praleistas minutes prisidėjo 10 taškų (2/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 6/6 baudos) ir 7 atkovotais kamuoliais. Tiesa lietuvis 3 kartus prarado kamuolį.

"Union Olimpija": Sasu Salinas 25 (5/6 tritaškiai), Alexas Stephensonas 15, Deividas Gailius 10 taškų.

"Asvel Basket": Georgi Josephas 11, Amara Sy 9 taškai.

Nepasisekė tik Bilbao "Basket" (4/3) klubui su Antanu Kavaliausku, kuris B grupės mače namuose po pratęsimo 91:93 (18:14, 20:23, 22:23, 20:20; 11:13) nusielido Sasario "Banco di Sardegna" (5/2) ekipai.

A. Kavaliauskas per 11 min. pelnė 8 taškus (2/4 dvitaškiai, 4/4 baudos) ir atkovojo 4 kamuolius.

"Basket": Germanas Gabrielis 20, Franas Pilepičius 12, Alexas Mumbru 11 taškų.

"Banco di Sardegna": Omaras Thomasas 21, Calebas Greenas 20 (11 atk. kam.), Drake'as Dieneris 14, Marquesas Greenas ir Lintonas Johnsonas po 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.