Ukrainiečiai beveik visą susitikimą buvo besivejančių vaidmenyje, kol iki mačo pabaigos likus žaisti 2 min. 34 sek. rezultatą „Azovmaš“ naudai persverė Ricky Minardas (72:70).

Visgi to pergalei nepakako - paskutinę mačo sekundę tritaškį smeigęs Jahmaras Youngas latviams išplėšė pergalę.

Antros serijos rungtynės spalio 4-ą dieną vyks Mariupolyje.

„Azovmaš“: Ricky Minardas 16, Radoslavas Rančikas ir Hasanas Rižvičius po 14, Danielis Ewingas 13, Aleksejus Pečerovas 7.

„Ventspils“: Jahmaras Youngas 28 (4/9 dvit., 4/7 trit., 8/8 baud.), Bojanas Bakičius ir Janis Strelniekis po 14, Samuelis Willardas 10 (11 atk.kam.).

Nesėkme Europos taurės kvalifikacijoje patyrė Arvydo Eitutavičiaus atstovaujama „BK Prostejov“ (Čekija), kuri išvykoje 65:70 (17:23, 14:13, 16:15, 18:19) nusileido „Lukoil Academic“ (Bulgarija) krepšininkams.

A. Eitutavičius pralaimėtojams surinko 7 taškus (3/4 dvit., 0/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Antrąsias rungtynes, kurios vyks spalio 5 dieną Čekijoje, „Prostejov“ privalės laimėti daugiau nei 5 taškais.

„Prostejov“: Jamaras Smithas 22, Bertengehas Gadri 10 (9 atk.kam.), Jaroslavas Prasilas ir Dušanas Pandula po 8.

„Lukoil Academic“: Lamontas Mackas 17, Todoras Stoykovas 10, Božidaras Avramovas 10, Andre Owensas 9.

Noršiopingo „Dolphins“ (Švedija) ekipa, kurioje žaidė Povilas Šakinis ir Petras Baločka, namuose 62:88 (15:12, 19:30, 11:21, 17:25) pralaimėjo Ostendės "BC Telenet" (Belgija) krepšininkams.

21 minutę aikštelėje praleidęs P. Šakinis šeimininkams pelnė 6 taškus (tritaškiai 2/4, dvitaškiai 0/1), sugriebė 2 kamuolius, kartą suklydo ir trissyk prasižengė.

P. Baločka ant parketo praleido 25 minutes, įmetė 9 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/6 baudos) ir sugriebė 6 kamuolius.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.