Tomas Delininikaitis per 17 min. pelnė 12 taškų (3/8 tritaškiai, 3/4 baudos), perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

VEF: Derrickas Nixas 14 (9 atk. kam.), Kristapas Janičenokas 13, Tomas Delininkaitis 12, Dee Brownas 10 taškų.

„Maccabi“: Moranas Rothas 22, Donta Smithas 18 (7/8 dvitaškiai, 16 atk. kam., 10 rez. perd., 41 naud. b.), Brianas Randle'as ir Ike Ofoegbu po 12, Ido Kozikaro 10 taškų.

R. Kurtinaičio auklėtiniai laimėjo po pratęsimo

Sunkią pergalę Europos taurės E grupėje šventė Maskvos srities „Chimki“ (2/1) krepšininkai, kuriems diriguoja Rimas Kurtinaitis. Lietuvio auklėtiniai svečiuose po pratęsimo 87:80 (21:13, 19:21, 17:18, 11:16, 19:12) palaužė Jeruzalės „Hapoel“ (2/1) komandą.

Abi ekipos turnyrinėje lentelėje dalijasi 2-3 vietas.

„Hapoel“: Joshas Duncanas 23, Derwinas Kitchenas 19, Artiomas Parakhouski 12, Ronaldas Dupree ir Yotamas Halperinas po 10 taškų.

„Chimki“: Petteri Koponenas 20, Sergejus Monia 18 (10 atk. kam.), Marko Popovičius 17, Mickaelis Gelabale'is 16, Jamesas Augustine'as 10 taškų (9 atk. kam.).

B. Veikalas ir D. Zavackas kartu pelnė 29 taškus

Rezultatyviai žaidę lietuviai padėjo Bonos „Telekom Baskets“ (1/2) komandai iškovoti pergalę Europos taurės turnyre. Beno Veikalo ir Donato Zavacko ekipa namuose po atkaklios kovos 108:104 (25:29, 19:25, 35:31, 29:19) įveikė Saragosos CAI (1/2) krepšininkus.

28 minutes aikštėje praleidęs B. Veikalas pelnė 19 taškų (1/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 8/8 baudos), sugriebė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

D. Zavackas per 20 minučių įmetė 10 taškų (1/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

„Telekom Baskets“: Benas Veikalas 19, Ryanas Brooksas 17, Jamelas McLeanas 16, Jaredas Jordanas 14, Donatas Zavackas ir Enoschas Wolfas po 10 taškų.

CAI: Damjanas Rudezas ir Viktoras Sanikidze po 16, Giorgi Shermadini 15, Michaelas Rollas 13, Josephas Jonesas 12 taškų.

D. Gailius svariai prisidėjo prie pergalės

Antrąją pergalę Europos taurės turnyre į savo sąskaitą įsirašė Liublianos „Union Olimpija“ (2/1) komanda su Deividu Gailiumi. Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 67:64 (14:14, 16:14, 23:12, 14:24) įveikė Valensijos „Valencia Basket“ (2/1) ekipą.

D. Gailius aikštėje praleido 26 minutes, įmetė 14 taškų (5/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus suklydo, sykį prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

„Union Olimpija“: Alexas Stephesonas 18, Deividas Gailius 14, Nebojša Jokšimovičius 9 taškai.

„Valencia Basket“: Romainas Sato ir Oliveris Lafayette'as po 13, Pablo Aguilaras 11, Sergejus Lusčiukas taškų.

K. Kemzūros auklėtiniai pralaimėjo prancūzams

Skaudų pralaimėjimą Eurpos taurės turnyro A grupėje patyrė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nymburko ČEZ (1/2) klubas. Lietuvio vadovaujama ekipa išvykoje po pratęsimo 74:81 (17:15, 15:15, 13:18, 24:21, 5:12) nusileido Le Mano „Sarthe Basket“ (2/1) krepšininkams.

„Sarthe Basket“: Dashaunas Woodas 30, Vaughnas Dugginsas 15 taškų.

ČEZ: Tre Simmonsas ir Radoslavas Rančikas po 21, Dylanas Page'as 10 taškų.