Du Europos milžinai Eurolygos finalo ketverte akistaton vienas prieš kitą stojo pirmąkart nuo 1996 metų. Į aukščiausią poziciją nusitaikiusios komandos mėgino kovoti dėl garbės, tačiau jau pirmas kėlinys parodė, kad CSKA puikiai žino, ko nori.

Vos 10 taškų per per pirmąsias 10 minučių pelnę „Real“ krepšininkai leido varžovams susikrauti 13 taškų pranašumą, tačiau kitus du kėlinius kovojo taškas į tašką (22:22, 24:24).

Paskutiniame kėlinyje CSKA padėjo tašką, kai spurtavo ir susikrovė didžiausią pranašumą šiose rungtynėse.

J. Mačiulis Madrido ekipai per 20 minučių pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/7 baudos metimai), atkovojo 3, perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir triskart prasižengė.

CSKA: Kyle'as Hinesas - 14, Nando De Colo - 13, Aaronas Jacksonas - 13, Vitalijus Fridzonas, Cory Higginsas - po 12, Andrejus Voroncevičius - 10, Milošas Teodosičius - 7.

Real“: Gustavo Ayonas ir Jonas Mačiulis - po 11, Jeffery Tayloras - 8, Sergio Llullas - 7.

CSKA krepšininkai dvigubai taikliau atakavo nuo trijų taškų linijos (12/26 (46,2 proc.), o „Real“ – 6/26 (23,1) ir geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių - 37:31.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)