Tomas Jasevičius keliaus į Vengriją ir Portugaliją, kur teisėjaus Europos merginų U18 ir U20 A divizionų krepšinio čempionatuose.

Artūro Šukio laukia skrydžiai į Airiją, kurioje teisėjaus Europos merginų U18 B diviziono krepšinio čempionate, Graikiją, kurioje dirbs Europos U20 vaikinų krepšinio čempionate ir Egiptą, kuriame vyks U19 pasaulio jaunimo krepšinio čempionatas.

Gintaras Vitkauskas vyks į Slovakija, kuriame teisėjaus aštuoniolikmečių vaikinų A diviziono Europos krepšinio čempionatui, bei Izraelį, kuriame laukia dvidešimtmečių merginų B diviziono Europos krepšinio čempionatas. G. Vitkausko laukia ir kelionė į Taivaną, kuriame jis teisėjaus Tarptautinėje vasaros studentų universiadoje.

Universiadoje prie G. Vitkausko prisijungs ir kitas teisėjas iš Lietuvos – Vilius Mačiulaitis. Be to, šią vasarą jo švilpukai aidės Europos vaikinų U16 krepšinio čempionato A diviziono kovose Juodkalnijoje bei Europos U18 vaikinų C diviziono krepšinio čempionate.

Mindaugas Večerskis apsilankys Prancūzijoje bei Rumunijoje. Bružo mieste jo laukia Europos merginų U16 krepšinio čempionato A diviziono kovos, o Oradios mieste M. Večerskis teisėjaus Europos vaikinų U20 krepšinio čempionato B diviziono rungtynėms.

Martynas Gudas sprendimus priiminės tiek šešiolikmečių vaikinų, tiek šešiolikmečių merginų Europos krepšinio čempionato B divizionuose, kurie vyks Bulgarijoje ir Makedonijoje. Galiausiai, M. Gudo laukia kelionė į Portugaliją, kurioje jis teisėjaus dvidešimtmečių merginų Europos krepšinio čempionato A diviziono kovoms.

Darbinga vasara laukia ir komisarų iš Lietuvos. Lietuvos krepšinio federacijos teisėjų asociacijos (LKF TA) prezidentas Kęstutis Pilipauskas dirbs FIBA instruktoriumi Europos U16 vaikinų krepšinio čempionate Juodkalnijoje, o Algimantas Pavilonis dirbs vyr. komisaru U18 Europos vaikinų krepšinio čempionato B divizione Estijoje.

Be darbo jaunimo pirmenybėse šią vasarą liko tik Jurgis Laurinavičius. Taip nutiko todėl, kad vis dar tęsiasi FIBA ir Eurolygos karas. Jaunimo čempionatus organizuoja FIBA, o J. Laurinavičius sezono metu teisėjavo Eurolygos organizuojamose varžybose.

Taip pat vis dar nepaskirti teisėjai Europos vyrų krepšinio čempionatui. Bent vienas teisėjas iš Lietuvos ten irgi turėtų dirbti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės