C grupėje lietuvėms sekmadienį liko sužaisti su Bulgarijos krepšininkėmis. Pralaimėjimas reikštų paskutinę vietą grupėje ir pasirodymo turnyre pabaigą.

Rungtynės su Lenkija jau buvo nulemtos pirmajame kėlinyje, kurį Lietuvos rinktinė pralaimėjo 6:20. Jei bent kažkiek vilties įžiebė antrasis kėlinys, tai po didžiosios pertraukos jos išsisklaidė.

Dažnai klysdamos J. Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės sunkiai rinko taškus ir tik pačioje pabaigoje atsipalaidavus varžovėms sugebėjo kiek apkarpyti didžiulį skirtumą.

Lietuvės suklydo 27 kartus, lenkės – 20. Mūsų šalies atstovės itin prastai pataikė – vos 12 iš 54 metimų pasiekė tikslą.

Priminsime, kad pirmose turnyro rungtynėse 46 kartus suklydusios lietuvės 40:80 pralaimėjo Ispanijos rinktinei.

Lietuva: Audronė Zdanevičiūtė 7, Sintija Aukštikalnytė 6, Justina Oficerovaitė ir Gedvilė Savostaitė po 5.

Lenkija: Magdalena Szymkiewicz 16, Joanna Kobylinska 9.