Mindaugas Kuzminskas į šeimininkų krepšį įmetė 8 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė. Per 16 žaidimo minučių lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 7 bei abu baudų metimus.

Domantas Sabonis buvo įtrauktas į susitikimo protokolą, tačiau aikštelėje nepasirodė.

11 taškų svečiams pelnė Nikas Caneras-Medley, po 8 – Txemi Urtasunas bei Vladimiras Štimacas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Georgis Printezis (16 tšk.), Bryantas Dunstonas (12 tšk.) ir Stratos Perperoglou (11 tšk.).

Įspūdingo L. Kleizos žaidimo nepakako laimėti Milane

Įspūdingai pasirodęs Linas Kleiza nepadėjo savo atstovaujamai Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (1/4) komandai iškovoti antros pergalės TOP-16 etapo E grupėje. Ketvirtadienį Turkijos klubas Italijoje po atkaklios kovos 85:90 (25:18, 15:31, 18:15, 27:26) nusileido Milano „EA7 Emporio Armani“ (3/2) ekipai. Svečiai tragiškai sužaidė trečią kėlinį ir nesugebėjo pasivyti varžovų.

Linas Kleiza kovoja gynyboje

L. Kleiza per 32 minutes įmetė 26 taškus (6/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 11/11 baudos), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 26 naudingumo balus.

15 taškų pelnė Nemanja Bjelica (5 atk. kam.), po 12 - Emiras Preldzičius (6 atk. kam., 4 rez. perdav., 3 per. kam.) ir Bo McCalebbas, 11 - Bojanas Bogdanovičius.

Nugalėtojams Danielas Hackettas pelnė 17 (1/5 tritaškiai, 10/10 baudos, 7 atk. kam., 8 išpr. praž.), Curtis Jerrelsas - 15 (4/4 dvitaškiai), Alessandro Gentile ir Keithas Langfordas (5 rez. perd.) - po 14, estas Kristjanas Kanguras - 12 taškų (4/4 tritaškiai).

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

CSKA sutriuškino Miuncheno „Bayern“ ekipą

Kitose ketvirtadienį jau pasibaigusiose rungtynėse antrą vietą F grupėje užimantis Maskvos CSKA (Rusija) klubas svečiuose sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) ekipą.

Miuncheno „Bayern“ – Maskvos CSKA - 61:86 (14:23, 9:17, 20:22, 18:24).

„Bayern“: Malcolmas Delaney 16, Robinas Benzingas ir Bryce'as Tayloras po 7 taškus.

Pirmą nesėkmę TOP-16 etape patyrė „Maccabi“ komanda

Pirmą nesėkmę F grupėje penktame ture patyrė ir į trečią poziciją smuktelėjo Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis) krepšininkai, svečiuose 68:74 (20:19, 15:20, 22:17, 11:18) pralaimėję ketvirtą pergalę iškovojusiam ir į antrą vietą pakilusiam MadridoReal“ (Ispanija) klubui.

Viso susitikimo metu vyko lygi kova, o aikštės šeimininkus išgelbėjo per paskutines dvi mačo minutes du tritaškius pataikęs ir du baudos metimus įmetęs „Real“ komandos gynėjas Sergio Llullas.

„Real“ - „Maccabi Electra“ - 74:68 (19:20, 20:15, 17:22, 18:11).

„Real“: Sergio Llullas 20, Rudy Fernandezas 16, Nikola Mirotičius 9,Sergio Rodriguezas ir Felipe Reyesas (6 atk. kam.) po 8, Tremmellas Dardenas 6 taškai (12 min., 2/4 tritaškiai).

„Maccabi Electra“: Guy Pnini ir Sofoklis Schortsanitis po 15, Ricky Hickmanas 11, Joe Inglesas 7 taškai.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):