Lemiamu metu itin galingai spurtavę Pablo Laso auklėtiniai 94:75 (24:16, 14:24, 31:23, 25:12) nepaliko vilčių Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkams.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Željko Obradovičiaus kariauna dar pirmavo 61:58, bet tuomet ji tiesiog sustojo ir neberado būdų užpulti varžovų krepšį.

Pirmuosius 15 taškų ketvirtajame kėlinyje pelnę „Real“ laimėjo įspūdingą atkarpą 26:2 bei negrįžtamai pabėgo į priekį 84:63.

Į priekį „karališkąjį“ klubą vedė po krepšiais dominavęs Gustavo Ayonas, tarsi išgirdęs gandus apie ispanų norą pakeisti jį žalgiriečiu Brandonu Daviesu.

Meksikietis mažajame finale per 28 minutes pelnė 23 taškus (11/11 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 36 naudingumo balus.

34 naudingumo balus surinko įžaidėjas Facundo Campazzo, įmetęs 12 taškų ir atlikęs net 15 rezultatyvių perdavimų.

„Real“: Gustavo Ayonas 23, Fabienas Causeuras 13, Facundo Campazzo (15 rez. perd.) ir Trey Thompkinsas po 12.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 17 (6 rez. perd.), Melihas Mahmutoglu 14, Marko Guduričius 11, Nikola Kaliničius 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)