Susitikimą kur kas sėkmingiau pradėjo turkai, kurie sugebėjo pelnyti 9 taškus be oponentų atsako, tačiau aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti po šalto dušo.

Antrajame ketvirtyje čiurną pasitempė aiškus Stambulo klubo lyderis Carlosas Arroyo, kuris jau iki tol buvo spėjęs pelnyti 14 taškų. Vėliau įžaidėjas aikštėje nepasirodė, o „Barcelona“ tuo pasinaudojo.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai surengė spurtą 6:0 bei įgijo 8 taškų persvarą (47:39). Ketvirtajame kėlinyje katalonai ir toliau nemažino apsukų, o skirtumas išaugo iki 21 taško bei buvo galutinai padėtas taškas šiame mače (70:49).

„Barcelona“: Bostjanas Nachbaras 19, Juanas Carlosas Navarro 12, Jacobas Pullenas (3/3 tritaškiai) ir Bradas Olesonas (3/3 tritaškiai) po 11, Ante Tomičius 10, Joey Dorsey 8 taškai (0/3 baudos, 11 atk. kam.).

„Galatasaray“: Carlosas Arroyo 14, Furkanas Aldemiras ir Enderas Arslanas po 9, Malikas Hairstonas ir Erwinas Dudley po 6, Popsas Mensah–Bonsu 5 taškai.

Carlosas Arroyo ir Victoras Sada

Eurolygos čempionai neprilygo „Real“ klubui

Pablo Laso auklėtiniai namuose 88:71 (27:12, 21:29, 22:15, 18:15) įrodė pranašumą prieš titulą ginančią Pirėjo „Olympiacos“ komandą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo sėkminga atkarpa 17:5, o po pirmųjų 10 minučių persvarą padidino dar trimis taškais (27:12). Visgi čempionai pademonstravo charakterį ir jau antrajame ketvirtyje sugebėjo atsitiesti bei išlyginto rezultatą (35:35).

Po didžiosios pertraukos „karališkasis“ klubas padidino apsukas ir ėmė tolti nuo varžovų. Skirtumas vėl tapo dviženklis bei pasiekė 17 taškų ribą (66:49).

Per ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkams pavyko išsaugoti saugų atstumą ir užsitikrinti pirmąją pergalę ketvirtfinalyje.

Antrasis serijos susitikimas bus žaidžiamos balandžio 17 dieną vėl Madride.

„Real“: Rudy Fernandezas 20 (3/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos, 5 rez. perd., 8 išpr. praž., 34 naud. balai), Nikola Mirotičius 15 (7/8 dvitaškiai, 5 perimti kam.), Sergio Rodriguezas ir Sergio Llullas po 12, Felipe Reyesas 9 taškai.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 18, Georgios Printezis 10, Cedricas Simmonsas 8 taškai.