Ypač rezultatyviai prasidėjusiame mače pirmomis minutėmis komandos demonstravo pavydėtiną taiklumą, taškų lenktynėse nestipriai pirmavo „Žalgiris“ (12:7, 14:9, 17:12).

Puikų „Žalgiriui“ kėlinį užbaigė pavyzdinė ataka, kurią tiksliai tritaškiu užbaigė Artūras Milaknis – 25:18.

Antrą ketvirtį dviem dvitaškiais pradėjo Brandonas Daviesas ir šeimininkai jau pirmavo dviženkle persvara – 29:18.

M. Grigonio prasiveržimas, T. Walkupo tritaškis ir N. Walterso dvitaškis per rankų mišką vertė Željko Obradovičių prašyti minutės pertraukėlės (38:22).

Svečių atsakas – 9:0, ir skirtumą „Fenerbahče“ sumažino iki 7-ių taškų (38:31). Nemalonią „Žalgirio“ tylą baudų metimais nutraukė Paulius Jankūnas, B. Daviesas pataikė dvitaškį iš vidutinio nuotolio – 42:31. Prieš pertrauką tritaškį įsūdė Nicolo Melli, o paskutinė „Žalgirio“ ataka prieš pertrauką tikslo nepasiekė. Tad po pirmosios mačo pusės „Žalgiris“ priekyje 42:34.

Puikiai kovojęs „Žalgiris“ po trijų kėlinių tebepirmavo 57:53. Ketvirtajame kėlinyje po Luigi Datome tritaškio „Fenerbahce“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (63:61). Po sėkmingos atkarpos svečiai įgijo 8 taškų pranašumą (72:64).

Nate'o Wolterso ir Artūro Milaknio tolimi metimai dar leido šeimininkams pagalvoti apie pergalę, bet tiksliai puolime žaidę „Fenerbahce“ krepšininkai išsaugojo jiems palankų rezultatą iki finalinės sirenos.

„Žalgiris“ (1/2): Nate'as Woltersas 23, Brandonas Daviesas ir Artūras Milaknis po 14, Leo Westermannas ir Marius Grigonis po 5, Paulius Jankūnas bei Aaronas White'as po 4, Antanas Kavaliauskas 3, Thomasas Walkupas 2, Laurynas Birutis 1 taškas, Donatas Sabeckis (per 1 min.) ir Edgaras Ulanovas (per 18 min.) taškų nepelnė.

„Fenerbahče“ (3/0): Kostas Sloukas 20 taškų, Luigi Datome 11, Janas Vesely 10, Tyler Ennis 9, Marko Guduričius ir Joffrey Lauvergne po 8, Nicolo Melli ir Ali Muhammed po 7, Nikola Kaliničius 2 taškai, Melih Mahmutoglu (per 4:38 min.) taškų nepelnė.

Statistika („Žalgiris“ – „Fenerbahče“)

Dvitaškiai: 18/31 (58,1 proc.) – 16/28 (57,1 proc.)

Tritaškiai: 10/18 (55,6 proc.) – 11/23 (47,8 proc.)

Baudų metimai: 9/10 (90 proc.) – 17/18 (94,4 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 21 – 14

Rezultatyvūs perdavimai: 18 – 21 ˜

Perimti kamuoliai: 4 – 6

Klaidos: 16 – 9

Blokuoti metimai: 0 – 2

Pražangos: 23 – 18

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais spalio 26 dieną išvykoje su Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) ekipa.

Eurolygos rikiuotė po 3 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti, praleisti taškai, taškų santykis):