„Olympiacos“ po dviejų kėlinių pirmavo vos tašku (39:38), o kiek didesnę persvarą įgijo tik trečiame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 24:17. Per lemiamą ketvirtį niekas aikštėje pernelyg nepasikeitė ir pergalę iškovojo rungtynių favoritai.

Martynas Gecevičius rungtynėms registruotas nebuvo.

„Olympiacos“ į pergalę vedė Vassilis Spanoulis ir Acie Law, pelnę po 14 taškų. Kyle'as Hinesas pridėjo 13 taškų (5/5 dvitaškiai) ir 7 atkovotus kamuolius.

Pralaimėjusiesiems Dominique'as Morrisonas pelnė 19 (8/10 dvitaškiai), o Aloysius Anagonye (6 atk. kam.) – 13 taškų.

Likus keletai dienų iki reguliariojo sezono pabaigos „Olympiacos“ tvirtai žengia pirmojoje turnyro lentelės vietoje, o „Ilysiakos“ užima 12-ą vietą tarp 14 ekipų ir kovoja dėl išlikimo lygoje.