Ergino Atamano auklėtiniai savo aikštėje 64:86 (20:33, 13:21, 15:14, 16:18) neatsilaikė prieš Tel Avivo „Maccabi“ (15-13) klubą bei dar labiau komplikavo savo ir taip sudėtingą situaciją turnyro lentelėje.

Per paskutinius septynis turus Turkijos vicečempionai turės pasiekti mažiausiai šešias pergales, kad galėtų pagalvoti apie titulo gynybą atkrintamosiose varžybose.

Patys tuščiais šoviniais šaudę šeimininkai pirmoje mačo pusėje tik stebėjo, kaip vieną taiklų tritaškį po kito laido jų varžovai – 20:45.

Ir nors po didžiosios pertraukos „Anadolu Efes“, kuriems tik epizodiškai galėjo padėti Vasilijė Micičius, kiek atgijo bei priartėjo iki 60:72, nesutrikę Lorenzo Brownas ir Wade'as Baldwinas tukišką spurtą netrukus užgesino.

Stambuliečiai tepataikė 5 tolimus metimus iš 28-ių (18 proc.), kai Izraelio atstovai – 15 iš 35-ių (43 proc.).

Willas Clyburnas sukaupė 12, Elijah Bryantas 11, o Bryantas Dunstonas – 10 taškų.

Nugalėtojams W. Baldwinas parūpino 23, Jarellas Martinas – 12, L. Brownas – 11 (8 rez. perd.), o Joshas Nebo (10 atk. kam.) ir Darrunas Hilliardas – po 10 taškų.

„Anadolu Efes“ vyrai per dvigubą savaitę patyrė antrą triuškinamą nesėkmę. Prieš tai jie Belgrade 75:94 pritrūko kvapo prieš vietos „Crveną zvezdą“.

Tuo metu „Maccabi“ šventė antrą pergalę paeiliui – prieš tai 78:74 įveikta Stambulo „Fenerbahče“.

Nieko šią savaitę nepešė ir „Barcelona“ (18-10), kuri penktadienio vakarą svečiuose 73:81 (30:18, 10:19, 16:24, 17:20) nusilenkė tiesioginei konkurentei Stambulo „Fenerbahčei“ (17-10).

Per pirmą kėlinį net 30 taškų sušveitę katalonai, vienu metu dominavę 30:13, vėliau išsikvėpė ir leido savo oponentams perimti iniciatyvą. Lemiamas lūžis įvyko ketvirto kėlinio pabaigoje, kai pirmaudama 68:67 „Barca“ pralaimėjo lemiamą atkarpą 3:14.

Įdomu, kad pirmame rate Šarūno Jasikevičiaus kariauna laimėjo tik minimaliu skirtumu – 81:80.

Nuo atsarginių suolo kilęs Rokas Jokubaitis per 7 minutes pasižymėjo 2 taškais (0/1 dvitaškių, 2/2 baudos) ir 1 atkovotu kamuoliu.

Prieš tai „Barcelona“ 70:77 suklupo ir prieš Pirėjo „Olympiakos“.

Nikola Mirotičius įskraidino 19, o Tomašas Satoransky – 14 taškų.

„Fenerbahčę“ į priekį vedė Johnathanas Motley su 16 ir Marko Guduričius su 15 taškų.

Primename, kad dėl vietos aštuonete kovojantis Kauno „Žalgiris“ kitą ketvirtadienį namuose priims vienvaldį turnyro lyderį „Olympiakos“.