M. Gecevičius prie pergalės per 19 min. prisidėjo 7 taškais (0/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/4 baudos). Lietuvis taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą, 2 kartus perėmė kamuolį ir 3 kartus suklydo.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 26 (3/3 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 6 rez. perd., 9 klaidos), Michalis Pelekanos 11, Andreas Glyniadakis 10, Georgios Printezis 9, Martynas Gecevičius ir Kostas Papanikolaou po 7 taškus.

SLUC: Adrienas Moermanas 20, Johnas Linehnas 17 (4/6 tritaškiai), Jamalas Shuleris 15, Nicolas Batumas 9 taškai.

Dar vieną pergalę Eurolygoje iškovojo Turkijos čempionai Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (3/2) klubas po įnirtingos kovos ir pratęsimo namuose 85:83 (17:19, 15:16, 24:17, 17:21, 12:10) palaužė Kantu „Bennet“ (3/2) ekipą.

Iki pat ketvirto ketvirčio pabaigos persvarą turėjo šeimininkai, tačiau likus žaisti 9 sekundes Nicolas Mazzarino smeigė tritaškį ir išplėšė pratęsimą. Jame taip pat vyko atkakli kova, tačiau galiausiai turkams pavyko įrodyti savo persvarą.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Omeras Onanas pelnęs 18 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/5 baudos). Krepšininkas taip atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė 2 kamuolius.

O. Onanui puikiai talkino Thabo Sefološa, kuris pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/4 baudos) ir Oguzas Savasas pelnęs 13 (5/13 dvitaškiai, 3/4 baudos).

Italijos klubo gretose taškais išsiskyrė Nicolas Mazzarino (1/1 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/5 baudos) ir Gianluca Basile (0/1 dvitaškiai, 2/10 tritaškiai, 6/6 baudos), kurie pelnė po 12 taškų.

Kitose A grupės rungtynėse kiek netikėtai suklupo Vitorijos „Caja Laboral“ (3/2) ekipa - baskai savo žiūrovų akivaizdoje 84:89 (17:25, 19:16, 26:25, 22:23) turėjo pripažinti kitos Ispanijos ekipa Bilbao „Bizkaia Basket“ (2/3) pranašumą.

Ketvirtame kėlinyje vyko atkaklus žaidimas, o paskutinę ketvirčio minutę rezultatas buvo (81:81). Visgi lemiamu momentu pajegėsni atrodė svečiai ir Bilbao ekipa į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę.

„Caja Laboral“: Mirza Teletovičius 26 (8 atk. kam.), Pablo Prigioni 17, Fernando San Emeterio 13 taškų.

„Bizkaia Basket“: Kostas Vasiliadis 21, Alexas Mumbru 14, Marko Baničius 12, D'Oras Fischeris 10 (7 atk. kam.) taškų.