Intriga šiose rungtynėse baigėsi jau pirmame kėlinyje. Nuo pat susitikimo pradžios spurtavę armiečiai, jau per pirmas 8 kėlinio minutes įgijo dviženklę persvarą ir jos neleido sumažinti iki pat finalo sirenos - 97:79.

Zagrebo klubas lieka penktoje pozicijoje.

CSKA (8/0) - „Cedevita“ (2/6) - 97:79 (32:18, 28:16, 14:19, 23:26).

CSKA: Nando De Colo (2/3 tritaškiai) ir Sony Weemsas po 14, Vitalijus Fridzonas, Andrejus Voroncevičius ir Aleksandras Kaunas (5 atk. kam.) po 13, Kyle'as Hinesas 12 taškų (6/7 dvitaškiai).

„Cedevita“: Franas Pilepičius 23 (3/6 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai), Tomislavas Zubčičius 14, Mario Delašas 11, Miro Bilanas 10 taškų.

D grupėje penktą nesėkmę patyrė ir ketvirtoje pozicijoje liko Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) klubas su Martynu Pociumi, savo aikštėje 82:89 (19:19, 19:20, 27:28, 17:22) nusileidęs ketvirtą pergalę iškovojusiai Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) ekipai.

Martynas Pocius šeimininkams pelnė 7 taškus sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir triskart prasižengė. Per 28 su puse minutės vilnietis pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 2 bei abu baudų metimus.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Carlosas Arroyo (22 tšk.), Zoranas Ercegas (17 tšk.) ir Sinanas Guleras (14 tšk.).

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Fernando San Emeterio, 12 - Thomas Heurtelis, po 11 - Kimas Tille'is ir Davisas Bertanas.

Galatasaray“ - „Laboral Kutxa“ - 82:89 (19:19, 19:20, 27:28, 17:22).

Penktą pergalę iškovojo ir kelialapį į kitą varžybų etapą užsitikrino Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) krepšininkai, svečiuose 77:68 (20:16, 22:21, 20:15, 15:16) nugalėję grupės autsaiderę Valensijos „Basket“ (Ispanija) ekipą.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė dvigubu dubliu pasižymėjęs Bobanas Marjanovičius - 18 taškų ir 11 po krepšiais atkovotų kamuolių. 17 taškų prie pergalės prisidėjo Marcusas Williamsas, 11 - Nikola Kaliničius.

Šeimininkams 22 taškus pelnė Bojanas Dubljevičius, 15 - Pau Ribas, 14 - Vladimiras Dubljevičius.

„Valencia“ - „Crvena Zvezda“ - 16:20, 21:22, 15:20, 16:15).