Pusfinalyje katalonai susitiks su Pirėjo „Olympiakos“ ir Sienos „Monstepaschi“ poros nugalėtoju.

„Uniks“: Henry's Domercantas 19, Terrellas Lyday 12, Nathanas Jawai 6 taškai.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 21, Marcelo Huertas 9, Boniface‘as N‘Dongas 8 taškai.

Nathanas Jawai ir Boniface'as Ndongas

Atėnų „Panathinaikos“ komanda su Šarūnu Jasikevičiumi atsidūrė ties praraja. Eurolygos čempionai trečiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse Tel Avive 62:65 (13:24, 15:17, 16:9, 18:15) nusileido „Maccabi“ krepšininkams ir dabar serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2.

Prieš rungtynes Nokia arenoje buvo pagerbtas Šarūnas Jasikevičius, kuris 2003-2005 metais su „Maccabi“ laimėjo visus įmanomus titulus Europoje.

Lietuvis aikštėje praleido beveik 12 minučių, taškų nepelnė (0/3 dvitaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko -2 naudingumo balus.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė „Maccabi“ atstovams. Nors įpusėjus kėliniui rezultatas dar buvo lygus 5:5, tada žydai surengė spurtą 11:0 ir įgijo dviženklę persvarą - 16:5.

Antrajame kėlinyje po Mike'o Batistes dvitaškių ir Dimitrio Diamantidžio tritaškio „Panathinaikos“ pradėjo alsuoti į nugarą šeimininkams (22:27). Tel Avivo krepšininkai nesutriko ir surengė dar vieną spurtą 12:4 po kurio vėl susigrąžino dviženklę persvarą - 39:26.

Trečiajame kėlinyje Eurolygos čempionai nepalūžo ir likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes Strato Perperoglou sumažino deficitą iki penkių taškų - 41:46.

Ketvirtame ketvirtyje Dimitris Diamantidis įsmeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 53:56. Likus žaisti 37 sekundes Nickas Calathesas pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki minimumo (62:63), bet du taškus pelnė Richardas Hendrixas. „Panathinaikos“ dar turėjo šansą išsigelbėti, tačiau N. Calatheso tolimas metimas tikslo nepasiekė.

„Maccabi“: Yogevas Ohayonas 12, Devinas Smithas 11, Richardas Hendrixas 9 taškai.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste 13, Ianas Vougioukas 11, Nickas Calathesas 9, Dimitris Diamantidis 8 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.