Lietuvis nugalėtojams pelnė 23 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 27 žaidimo minutes (27:03) D. Milka pataikė 9 dvitaškius iš 18 bei realizavo visus 5 baudų metimus.

Šešioliktą nesėkmę patyrė šeštoje vietoje esanti Pernu „Pärnu Sadam“ (13/16) komanda su Pauliumi Petrilevičiumi, svečiuose 61:77 (17:10, 13:33, 16:21, 15:13) pralaimėjusi ketvirtą vietą užimančiai Raplos „Avis“ (18/11) ekipai.

Lietuvis į nugalėtojų krepšį įmetė 11 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 25 su puse minutės (25:25) P. Petrilevičius pataikė 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo 5 baudų metimus iš 8.

Devynių komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžiantys Talino „BC Kalev-Cramo“ (18/0) krepšininkai, lenkiantys Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamą Tartu „TÜ-Rock“ (17/7) klubą.