Estijos sostinėje svečiavęsi „Vilkai“ rezultatu 79:77 (16:27, 16:17, 22:20, 25:13) įveikė vietos „Ulikool“ (2-2) ekipą.

Pirmus tris kėlinius Rimo Kurtinaičio auklėtiniai turėjo dviženklį deficitą – 16:27, 32:44, 54:64), tačiau lemiamu metu atkuto ir po tolimo Eigirdo Žukausko metimo išsiveržė į priekį – 77:75. „Ulikool“ atstovams dar buvo pavykę rezultatą išlyginti, bet Jeffery Tayloro ir Kristupo Žemaičio baudų metimai galiausiai nusvėrė svarstykles „Wolves“ naudai.

Geriausio mačo žaidėjo prizas atiteko 22 taškus sumetusiam J. Taylorui (4/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 5/8 baudos).

Tuo metu kitas „Vilkų“ naujokas Ericas Buckneris pasižymėjo dvigubu dubliu – 13 taškų (4/7 dvitaškiai, 5/6 baudos) ir 11 atkovotų kamuolių.

13 taškų pridėjo ir ketvirtame kėlinyje įsimėtęs Adas Juškevičius (0/3 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 1/1 bauda).

Antradienį „Wolves“ aplankys Latviją, kur mes iššūkį „Valmiera Glass/VIA“ (0-2) kolektyvui.