Įvykiai pirmoje mačo pusėje svečiams nieko blogo nežadėjo. Antrajame kėlinyje sužaidus 8 min. po Rakimo Sanderso dvitaškio Italijos komanda pirmavo net 17 taškų (46:29).

Visgi šeimininkai priartėjo dar ketvirčio pabaigoje (46:38), o trečiajame apskritai perėmė iniciatyvą ir išlygino mačo eigą. Nors po 30 min. „Emporio Armani“ dar pirmavo 64:61, ketvirtajame savo sąlygas ilgą laiką jau diktavo šeimininkai.

Likus žaisti 2 min. „Brose“ netgi turėjo 6 taškų pranašumą (77:83), tačiau paskutinėmis sekundėmis svečiai sugebėjo išplėšti pratęsimą – arbitrui nusprendus, kad Ricky Hickmanas pražangos metu atlieka tolimą metimą, amerikiečiui buvo leista mesti tris baudas ir jo ranka nedrebėjo (91:91).

Pratęsimo metu komandos toliau žengė koja kojon, bet lemiamu momentu kiek tikslesni buvo šeimininkai, o graikas Nikos Zisis realizavo visas mestas baudas (9/9).

M. Kalnietis ant parketo praleido 11 min., per kurias pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kamuolį perėmė ir 3 kartus suklydo.

„Emporio Armani“: Rakimas Sandersas 25 (31 naud. bal.), Alessandro Gentile 18, Jamelis McLeanas 27, Ricky Hickmanas 15.

„Brose“: Darius Milleris 27 (6/11 trit.), Nicolo Melli 15 (9 atk. kam.), Leonas Radoševičius 14, Nikos Zisis 13.

Tuo metu kitose rungtynėse didelės intrigos nebuvo. Čempionės titulą ginanti Maskvos CSKA (5/0) ekipa išvykoje 81:75 (25:21, 19:7, 22:23, 15:24) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (3/2) krepšininkus.

CSKA pirmavo didžiąją mačo dalį ir priartėti šeimininkams leido tik paskutiniame kėlinyje.

CSKA: Nando de Colo 23 (9 atk. kam.), Aaronas Jacksonas 15, Kyle'as Hinesas 13, Andrejus Voroncevičius 11, Milošas Teodosičius 10 taškų.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 26 (7 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 14, Khemas Birchas 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)