Donatas Motiejūnas nugalėtojų gretose žaidė 8-ias min., tačiau šį laiką išnaudojo ypač produktyviai – pelnė 8-is taškus (4/6 dvit.), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 4-is naudingumo balus.

„Monaco“ gretose išsiskyrė Mike'as Jamesas – net 26 taškai (7/9 dvit., 2/6 trit., 6/7 baud.) ir 30 naudingumo balų.

Intriga tvyrojo tik pirmoje mačo pusėje, po kurios šeimininkai atsiliko koviniu atstumu 34:40.

Trečio kėlinio pabaigoje sustoję Sergio Scariolos auklėtiniai pralaimėjo atkarpą 2:14 ir prieš lemiamą ketvirtį atsiliko net 45:63.

Paskutiniame kėlinyje svečiai kontroliavo situaciją ir nuliūdino po 14-os metų pertraukos į Eurolygą grįžusio Bolonijos klubo sirgalius užtikrinta pergale 83:66.

„Virtus“: Iffe Lundbergas 14, Jordan Mickey ir Semi Ojeleye po 11, Mamas Jaiteh 9 taškai.

„Monaco“: Mike James 26, Alpha Diallo 15, Elie Okobo 13, Donatas Motiejūnas ir Donta Hallas po 8 taškus.