Paskutinę pirmo kėlinio minutę aikštelėje pirmą kartą pasirodęs M. Kalnietis per 18 min. pelnė 10 taškų (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 2/6), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Aikštės šeimininkai po dviejų ketvirčių pirmavo 45:41, tačiau po ilgosios pertraukos pralaimėjo atkarpą 2:13, kėlinį – 10:24 ir nesugebėjo atsigauti. Katalonai fantastiškai pataikė dvitaškius metimus - net 72,4 proc. (21/29).

Milano ekipai (7 pergalės ir 16 pralaimėjimų) 14 taškų pelnė Awudu Abassas, 11 - Andrea Cinciarini, 10 - Milanas Mačvanas.

Barselonos klube (9/14) 19 taškų surinko Antė Tomičius (9 atk. kam.), 16 - Petteri Koponenas, 13 - Aleksandras Vezenkovas, 10 - Tyrese'as Rice'as.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamas varžybas pateks 8 geriausios komandos.