Salamankos ekipa triumfavo serijoje iki dviejų pergalių 2-0 bei trečią kartą ekipos istorijoje tapo šalies čempionu.

Pirmajame finalo serijos mače trečiadienį svečiuose Salamankos komanda varžoves įveikė 16 taškų skirtumu - 69:53 (16:12, 25:12, 18:14, 10:15).

Antrosiose finalo rungtynėse penktadienį starto penkete rungtyniavusi Lietuvos žaidėja pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovės metimą, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per bemaž 26 žaidimo minutes (25:54) E.Šulčiūtė pataikė 2 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

Po 12 taškų prie pergalės prisidėjo Marta Casademont ir Le'Coe Willingham, 11 - Monique Currie, 10 - Marta Fernandez.

Viešnių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Aleksandra Kurasova (17 tšk.), Anna Vajda (12 tšk.) bei Anna Cruz (11 taškų).

Aštuntąjį kartą iš eilės finale žaidusi „Parfumerias Avenida" komanda čempionės titulą anksčiau iškovojo 2006 ir 2011 metais, o šių metų Ispanijos moterų krepšinio taurės savininkės "Rivas Ecopolis" krepšininkės šalies pirmenybių finale po septynerių metų pertraukos žaidė antrąjį kartą.

2011-2012 metų sezono finale Salamankos komanda 0-2 (72:74 ir 68:86) turėjo pripažinti Valensijos „Ros Casares“ krepšininkių pranašumą.