Pirmoje mačo pusėje tempą diktavo svečiai iš Pasvalio, kurie atitrūko antro kėlinio pradžioje – 30:19.

Antrą ketvirtį „Pieno žvaigždės“ laimėjo 23:14, o įpusėjus mačui švieslentė fiksavo 12-os taškų svečių pranašumą – 42:30.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai vijosi svečius ir likus 3:30 min. iki kėlinio pabaigos po Domagojo Samaco tritaškio išsiveržė į priekį 49:48.

Užvirė kova taškas į tašką, prieš lemiamą kėlinį švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 57:57.

Ketvirtą kėlinį sėkmingiau pradėjo „Pieno žvaigždės“, kurios išsiveržė į priekį 62:58. Bet Paulius Petrilevičius dėjimu į krepšį su pražanga skirtumą sumažino iki minimumo.

Lemiamas minutes sėkmingiau sužaidę aikštės šeimininkai iškovojo 6-tą pergalę LKL čempionate.

Geriausią mačą šiame sezone ir, apskritai, nuo 2011 metų sausio mėnesio sužaidė „Dzūkijos“ veteranas Povilas Čukinas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 19 naudingumo balų.

Debiutines rungtynes „Pieno žvaigždžių“ gretose sužaidė amerikietis Ryanas Andersonas. Aukštaūgis per 17 aikštėje praleistų minučių pelnė 8 taškus ir atkovojo 3 atšokusius kamuolius.

„Dzūkijos“ komandai nepadėjo dėl traumos rungtynes turėjęs praleisti amerikietis Katinas Reinhardtas.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 19 (10 atk. kam.), Povilas Čukinas ir Gediminas Navickas po 14, Alejandro Hernandezas 13, Domagojus Samacas 11 (8 atk. kam.), Mindaugas Sušinskas 10 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 14, Artūrs Ausejs ir Trevonas Hughesas po 11 taškų.

Abi komandos dabar turi po šešias pergales bei devynis pralaimėjimus ir turnyro lentelėje dalinasi 5-6 vietas.